Locator Тернопіль СанаторіїСанаторії Тернопіль

Санаторії у Тернополі

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Санаторий-Профилакторий Профобразования Технического колледжа ТНТУ им. И.Пулюя
  Тернопіль, вулиця Генерала Тарнавського, тел. 0(352)26-57-0... показати
  Тернопіль, вулиця Генерала Тарнавського, 7а, тел. 0(352)26-57-09 детальніше
  Санаторії Санаторий-Профилакторий Профобразования Технического колледжа ТНТУ им. И.Пулюя знаходиться у Тернополі, вулиця Генерала Тарнавського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до.

коротко про санаторії у Тернополі

На цій сторінці зібрані санаторії, розташовані у Тернополі. Locator.ua відомо про одна санаторії поряд з цим місцем серед яких Санаторий-Профилакторий Профобразования Технического колледжа ТНТУ им. И.Пулюя , який розташований на вул. Генерала Тарнавського. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці санаторії.

 • Скільки Санаторії у Тернополі?

  За даним Locator.ua у Тернополі ведуть діяльність 1 Санаторії.

 • Де знаходиться найближчі від мене Санаторії у Тернополі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Санаторії, перейдіть на сторінку Санаторії у Тернополі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Санаторії у Тернополі?

  Ціни на послуги Санаторії залежать від конкретної послуги і Санаторії. Locator.ua дає можливість всім Санаторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Санаторії.

 • Послугами яких Санаторії у Тернополі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Санаторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Санаторий-Профилакторий Профобразования Технического колледжа ТНТУ им. И.Пулюя.

 • Як зв'язатись з цими Санаторії?

  Контакти для зв'язку з цими Санаторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Санаторії у Тернополі