Locator Тернопіль Онкологічна клінікаОнкологічна клініка Тернопіль

Онкологічна клініка у Тернополі

1
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Тернопільський обласний клінічний онколоґічний диспансер

  вулиця Романа Купчинского, тел. 0 (03) 526-86... показати
  вулиця Романа Купчинского, 8, тел. +380(03)526-86-80 детальніше
  На базі лікарні розташована кафедра онкології, лучової діагностики та терапії та радіаційної медицини Тернопільського державного медичного...

Коротко про онкологічна клініка у Тернополі (Тернопільська)

На цій сторінці зібрані онкологічна клініка, розташовані у Тернополі (Тернопільська). Locator відомо про одна онкологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Тернопільський обласний клінічний онколоґічний диспансер , який розташований на вул. Романа Купчинского. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці онкологічна клініка.

 • Скільки Онкологічна клініка у Тернополі?

  За даним Locator у Тернополі ведуть діяльність 1 Онкологічна клініка.

 • Які Онкологічна клініка найкращі у Тернополі?

  Locator радить відвідати насступні Онкологічна клініка у Тернополі: Тернопільський обласний клінічний онколоґічний диспансер.

 • Де знаходиться найближчі від мене Онкологічна клініка у Тернополі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Онкологічна клініка, перейдіть на сторінку Онкологічна клініка у Тернополі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Онкологічна клініка у Тернополі?

  Ціни на послуги Онкологічна клініка залежать від конкретної послуги і Онкологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Онкологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Онкологічна клініка.

 • Послугами яких Онкологічна клініка у Тернополі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Онкологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Тернопільський обласний клінічний онколоґічний диспансер.

 • Як зв'язатись з цими Онкологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Онкологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Онкологічна клініка у Тернополі