Locator Тернопіль Салони краси Студії нарощування волоссяСтудії нарощування волосся Тернопіль

Студії нарощування волосся у Тернополі

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Парикмахерский салон Монро
  вулиця Медова, тел. 0(352)42-50-0... показати
  вулиця Медова, 24, тел. 0(352)42-50-09 детальніше
  Студії нарощування волосся Парикмахерский салон Монро знаходиться у Тернополі, вулиця Медова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Салон красоты Орловських
  площа Героев Евромайдана, тел. 0(352)40-03-3... показати
  площа Героев Евромайдана, 6, тел. 0(352)40-03-31 детальніше
  Студії нарощування волосся Салон красоты Орловських знаходиться у Тернополі, площа Героев Евромайдана. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.

коротко про студії нарощування волосся у Тернополі

На цій сторінці зібрані студії нарощування волосся, розташовані у Тернополі. Locator.ua відомо про дві студії нарощування волосся поряд з цим місцем серед яких Парикмахерский салон Монро, Салон красоты Орловських , які розташовані на вул. Медова, пл. Героев Евромайдана. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці студії нарощування волосся.

 • Скільки Студії нарощування волосся у Тернополі?

  За даним Locator.ua у Тернополі ведуть діяльність 2 Студії нарощування волосся.

 • Де знаходиться найближчі від мене Студії нарощування волосся у Тернополі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Студії нарощування волосся, перейдіть на сторінку Студії нарощування волосся у Тернополі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Студії нарощування волосся у Тернополі?

  Ціни на послуги Студії нарощування волосся залежать від конкретної послуги і Студії нарощування волосся. Locator.ua дає можливість всім Студії нарощування волосся вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Студії нарощування волосся.

 • Послугами яких Студії нарощування волосся у Тернополі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Студії нарощування волосся, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Парикмахерский салон Монро, Салон красоты Орловських.

 • Як зв'язатись з цими Студії нарощування волосся?

  Контакти для зв'язку з цими Студії нарощування волосся ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Студії нарощування волосся у Тернополі

Більше популярних послуг у рубриці:

лікування волосся, чоловічі стрижки, макіяж, манікюр, дитячий перукар, педикюр, хімічна завивка волосся, хімічне розпрямлення, біо-завивка волосся, , лікування волосся і шкіри голови, тонування, депіляція, брондування волосся, французькі косички, локони/керли, святкова/весільна укладка, макіяж для показів, колорування, діловий макіяж