Locator Тернопіль Салони краси Студії нарощування волоссяСтудії нарощування волосся Тернопіль

Студії нарощування волосся у Тернополі

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Салон красоты Орловських
  площа Героев Евромайдана, тел. 0(352)40-03-3... показати
  площа Героев Евромайдана, 6, тел. 0(352)40-03-31 детальніше
  Студії нарощування волосся Салон красоты Орловських знаходиться у Тернополі, площа Героев Евромайдана. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.
 • Парикмахерский салон Монро
  вулиця Медова, тел. 0(352)42-50-0... показати
  вулиця Медова, 24, тел. 0(352)42-50-09 детальніше
  Студії нарощування волосся Парикмахерский салон Монро знаходиться у Тернополі, вулиця Медова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.

коротко про студії нарощування волосся у Тернополі

На цій сторінці зібрані студії нарощування волосся, розташовані у Тернополі. Locator.ua відомо про дві студії нарощування волосся поряд з цим місцем серед яких Салон красоты Орловських, Парикмахерский салон Монро , які розташовані на пл. Героев Евромайдана, вул. Медова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці студії нарощування волосся.

Студії нарощування волосся у Тернополі

Більше популярних послуг у рубриці:

дитячий перукар, жіночій педікюр, хімічна завивка волосся, дитяча стрижка, фарбування волосся, стрижка, стрижка жіноча, брондування волосся, французькі косички, локони/керли, , святкова/весільна укладка, макіяж для показів, колорування, нарощування нігтів, діловий макіяж, нарощування волосся, макіяж для фотосесій, випрямлення волосся, хімічне розпрямлення