Музична школа у Тернополі

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Тернопольская музыкальная школа № 2
  вулиця Пушкіна, тел. 0 (35) 226-52... показати
  вулиця Пушкіна, 4, тел. 0(35)226-52-08 детальніше
  Музична школа Тернопольская музыкальная школа № 2 знаходиться у Тернополі, вулиця Пушкіна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 14:00 до 19:00.
 • Зоринка
  вулиця Грушевського, тел. 0 (35) 225-15... показати
  вулиця Грушевського, 2а, тел. 0(35)225-15-90 детальніше
  Музична школа Зоринка знаходиться у Тернополі, вулиця Грушевського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Музыкальное училище
  вулиця Паращука, тел. 0 (35) 225-17... показати
  вулиця Паращука, 4, тел. 0(35)225-17-45 детальніше
  Музична школа Музыкальное училище знаходиться у Тернополі, вулиця Паращука. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Тернопольская музыкальная школа № 1 им. в. Барвинского
  вулиця Кам\'яна, тел. 0 (35) 225-25... показати
  вулиця Кам\'яна, 3, тел. 0(35)225-25-03 детальніше
  Музична школа Тернопольская музыкальная школа № 1 им. в. Барвинского знаходиться у Тернополі, вулиця Кам'яна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 21:00.

коротко про музична школа у Тернополі

На цій сторінці зібрані музична школа, розташовані у Тернополі. Locator.ua відомо про чотири музична школа поряд з цим місцем серед яких Тернопольская музыкальная школа № 2, Зоринка, Музыкальное училище та інші , які розташовані на вул. Пушкіна, вул. Грушевського, вул. Паращука і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці музична школа.

 • Скільки Музична школа у Тернополі?

  За даним Locator.ua у Тернополі ведуть діяльність 4 Музична школа.

 • Які Музична школа найкращі у Тернополі?

  Locator радить відвідати насступні Музична школа у Тернополі: Тернопольская музыкальная школа № 2, Зоринка, Музыкальное училище.

 • Де знаходиться найближчі від мене Музична школа у Тернополі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Музична школа, перейдіть на сторінку Музична школа у Тернополі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Музична школа у Тернополі?

  Ціни на послуги Музична школа залежать від конкретної послуги і Музична школа. Locator.ua дає можливість всім Музична школа вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Музична школа.

 • Послугами яких Музична школа у Тернополі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Музична школа, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Тернопольская музыкальная школа № 2, Зоринка, Музыкальное училище.

 • Як зв'язатись з цими Музична школа?

  Контакти для зв'язку з цими Музична школа ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Музична школа у Тернополі