Гінекологічні клініки у Тернополі

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Клініка жіночого і сімейного здоров'я
  бульвар Освіти, тел. 0 (50) 413-53... показати
  бульвар Освіти, 10/93, тел. 0(50)413-53-22 детальніше
  Гінекологічні клініки Клініка жіночого і сімейного здоров'я знаходиться у Тернополі, бульвар Освіти. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Клиника профессора С. Хмиля
  вулиця Митрополита Андрея Шептицького, тел. 0 (35) 243-12... показати
  вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 1б, тел. 0(35)243-12-07 детальніше
  Гінекологічні клініки Клиника профессора С. Хмиля знаходиться у Тернополі, вулиця Митрополита Андрея Шептицького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Биосанплюс медицинский центр
  Тернопіль, вулиця Госпітальна, тел. 0 (35) 242-19... показати
  Тернопіль, вулиця Госпітальна, 3, тел. 0(35)242-19-00 детальніше
  Гінекологічні клініки Биосанплюс медицинский центр знаходиться у Тернополі, вулиця Госпітальна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про гінекологічні клініки у Тернополі

На цій сторінці зібрані гінекологічні клініки, розташовані у Тернополі. Locator.ua відомо про три гінекологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Клініка жіночого і сімейного здоров'я, Клиника профессора С. Хмиля, Биосанплюс медицинский центр , які розташовані на бул. Освіти, вул. Митрополита Андрея Шептицького, вул. Госпітальна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці гінекологічні клініки.

 • Скільки Гінекологічні клініки у Тернополі?

  За даним Locator.ua у Тернополі ведуть діяльність 3 Гінекологічні клініки.

 • Які Гінекологічні клініки найкращі у Тернополі?

  Locator радить відвідати насступні Гінекологічні клініки у Тернополі: Клініка жіночого і сімейного здоров'я, Клиника профессора С. Хмиля, Биосанплюс медицинский центр.

 • Де знаходиться найближчі від мене Гінекологічні клініки у Тернополі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Гінекологічні клініки, перейдіть на сторінку Гінекологічні клініки у Тернополі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Гінекологічні клініки у Тернополі?

  Ціни на послуги Гінекологічні клініки залежать від конкретної послуги і Гінекологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Гінекологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Гінекологічні клініки.

 • Послугами яких Гінекологічні клініки у Тернополі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Гінекологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Клініка жіночого і сімейного здоров'я, Клиника профессора С. Хмиля, Биосанплюс медицинский центр.

 • Як зв'язатись з цими Гінекологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Гінекологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Гінекологічні клініки у Тернополі