Locator Тернопіль Ветеринарна лабораторіяВетеринарна лабораторія Тернопіль

Ветеринарна лабораторія у Тернополі

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Тернопольская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины
  вулиця Князя Острожского, тел. 0 (35) 252-20... показати
  вулиця Князя Острожского, 68, тел. 0(35)252-20-83 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Тернопольская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины знаходиться у Тернополі, вулиця Князя Острожского. Сьогодні ця організація працює за графіком з..
 • Главное управление Ветеринарной Медицины в Тернопольской области
  вулиця Чернівецька, тел. 0 (35) 252-30... показати
  вулиця Чернівецька, 24а, тел. 0(35)252-30-18 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Главное управление Ветеринарной Медицины в Тернопольской области знаходиться у Тернополі, вулиця Чернівецька. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:15.

коротко про ветеринарна лабораторія у Тернополі

На цій сторінці зібрані ветеринарна лабораторія, розташовані у Тернополі. Locator.ua відомо про дві ветеринарна лабораторія поряд з цим місцем серед яких Тернопольская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины, Главное управление Ветеринарной Медицины в Тернопольской области , які розташовані на вул. Князя Острожского, вул. Чернівецька. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарна лабораторія.

 • Скільки Ветеринарна лабораторія у Тернополі?

  За даним Locator.ua у Тернополі ведуть діяльність 2 Ветеринарна лабораторія.

 • Які Ветеринарна лабораторія найкращі у Тернополі?

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарна лабораторія у Тернополі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарна лабораторія, перейдіть на сторінку Ветеринарна лабораторія у Тернополі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарна лабораторія у Тернополі?

  Ціни на послуги Ветеринарна лабораторія залежать від конкретної послуги і Ветеринарна лабораторія. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарна лабораторія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарна лабораторія.

 • Послугами яких Ветеринарна лабораторія у Тернополі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарна лабораторія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Тернопольская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины, Главное управление Ветеринарной Медицины в Тернопольской области.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарна лабораторія?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарна лабораторія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарна лабораторія у Тернополі